KONST / Litografier / Färglitografier 14303149
nr 1430 3149
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 100x73 cm
Kondition: en med skadad ram
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:22:45
100 kr
150 kr
250 kr